Gabriela Přikrylová

Online kurz Vědomé výchovy

Založený na principech Efektivního rodičovství

Pomohu vám vybudovat harmonický vztah s vašim dítětem

Kurz je rozdělen na 7 dní a každý den vám zabere přibližně 30 minut (poslední den 1hod.) vašeho času. Mimo teorii vás čeká mnoho praktických příkladů a cvičení, abyste byli schopni teorii zařadit do vašeho každodenního života a z kurzu si tak odnesli maximum. Videa si můžete pouštět opakovaně, vracet se k nim a to v čase, který si sami zvolíte. Součástí kurzu jsou i pracovní listy, se kterými budeme pracovat.

Ke kurzu máte přístup na neomezenou dobu.

Obsah kurzu

Co vám kurz přinese?

Pochopení

Místo toho, abyste neustále „hasili požáry“, které s dítětem vznikají, vám pomohu pochopit, jak zařídit prostředí tak, aby bylo „požárů“ co možná nejméně.

Laskavost

Mým cílem je, abyste byli laskavější nejen k dětem, ale i k sobě. A já vám dokážu, že jste úžasným rodičem, i když někdy jednáte tak, jak nechcete.

Funkční nástroje

Jak je mým zvykem, nepředávám jen čistou teorii, ale ukazuji konkrétní příklady, které je možné zařadit do každodenního života s dětmi.

Bonus ke kurzu

Řešení vaší konkrétní náročné situace, kterou s dětmi zažíváte, v ceně!

Ti z vás, kdo projdou celým kurzem, v něm najdou i bonus, který se týká řešení konkrétní náročné situace přímo u vás doma a to s mojí pomocí. Více ale nebudu prozrazovat 🙂

Jakékoli další aktualizace, které by v kurzu probíhaly, máte také v ceně!

Často kladené dotazy

Kurz probíhá online a to v členské sekci, do které dostanete přihlašovací údaje. Je rozdělen na 7 dní – v každém dni najdete video s prezentací (a také zvukový záznam v mp3, abyste si mohli dát kurz i do sluchátek) jehož součástí bude jak teorie, tak praktická cvičení.

Každý den vám zabere i s praxí přibližně 30-45min. (poslední den je časově nejnáročnější a má 1 hodinu). Kdy si kurz pustíte je zcela na vás.

Primárně pro rodiče a vychovatele dětí batolecího, předškolního a mladšího školního věku, tedy dětí ve věku 1-10 let. Tito lidé mohou z kurzu načerpat nejvíce informací.

Kurz nicméně doporučuji i rodičům, kteří jsou zatím v očekávání a o toto téma se zajímají, případně rodičům dětí kojeneckého věku, pro které věřím, že budou informace také brzy k užitku 🙂

Pro ty, kdo již prošli Kurzem Efektivního rodičovství (KER) – v kurzu jsou sice i moje vlastní poznatky mimo KER, ale pokud jste již prošli KER, nebude pro vás kurz pravděpodobně tolik přínosem, jak bych si přála.

Do kurzu se můžete přihlásit kdekoli – na PC, tabletu i mobilním telefonu. K dispozici máte vždy formát videa nebo mp3 podle vašich potřeb (třeba do sluchátek při procházce s kočárkem), ale já osobně doporučuji si najít prostor a sednout si k videím, jelikož jsou součástí i prezentace a věřím, že jedině tak můžete z kurzu načerpat maximum.

Je to zcela na vás – ke kurzu máte přístup na neomezenou dobu.

Zároveň máte přístup i ke všem budoucím aktualizacím, které budou v kurzu případně probíhat.

Je na čase vnést do rodin více harmonie a vzájemného pochopení!

Cena 7denního kurzu včetně bonusu a pracovních listů je pouze 1680,- CZK.

Reference